Lewiatan: innowacje pomagają firmom przetrwać kryzys


Regularne bicie i tortury, które spotyka afgańskie kobiety popycha niektóre z nich do dramatycznych kroków. Samospalenie staje się dla nich sposobem ucieczki od domowych problemów.

NBP: Oficjalne aktywa rezerwowe wzrosły o 45,1% r/r do w maju


Firma deweloperska Plaza Centers może zacząć realizować projekty budowy centrów handlowych na Ukrainie - wynika z wypowiedzi dyrektora generalnego Plaza Centers Ukraina Roscisława Lewizona.

Kontrole


...

"Dziennik Gazeta Prawna": LOT poprosi rząd o pomoc


Kryzys linii lotniczych związanych z przemieszczaniem się nad Europą chmury pyłów wulkanicznych dotknął również PLL LOT. W tej sytuacji polski przewoźnik zwróci się do rządu z prośbą o pomoc finansową.

Podkarpackie. Podpisano umowę na wykonanie odcinka autostrady A4


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Sama o sobie mówi, że jest leniwa, ale każdy, kto ją poznał mówi jedno - to tytan pracy. Na co dzień nie ma czasu na kino. Co najwyżej poczyta jakąś książkę, bierze swoje \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nartki\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" - jak sama je nazywa - i idzie wykuwać mistrzowską formą. Czytaj, kim jest złota medalistka z Vancouver.

Zakład im. H. Cegielskiego w Poznaniu żąda pomocy


Było palenie opon, trumny PO ze zdjęciem premiera Tuska i przepychanki z policją. Do Poznania zjechało ok. 2 tys. związkowców z Solidarności z całej Polski. Demonstrowali w obronie zakładów Cegielskiego.

Mostostal Zabrze może wkrótce dochodzić ok. 46 mln zł wierzytelności z odsetkami


# dochodzi opinia szefów jednego z kontrolowanych przedsiębiorstw oraz decyzja o umorzeniu postępowania przez prokuraturę #

PGNiG wydobyło w 2009 r. 4,1 mld m sześc. gazu


PGNiG wydobyło 4,1 mld m sześc. gazu ziemnego w 2009 roku wobec prognozy 4,3 mld m sześc. poinformowała spółka w poniedziałek. Firma zapowiada, że w 2010 i 2011 roku wydobycie gazu wyniesie po ok. 4,3 mld m sześc.

Projekt ustawy o GMO krytykują zwolennicy i przeciwnicy


Ważą się losy rządowego projektu ustawy o roślinach genetycznie modyfikowanych. Ciosy zadają i przeciwnicy, i zwolennicy GMO w Polsce

DGP: Bilety lotnicze będą droższe o 10 proc.


- Nawet o 10 proc. mogą wzrosnąć ceny biletów lotniczych, jeżeli Urząd Lotnictwa Cywilnego wprowadzi gigantyczne podwyżki dla linii lotniczych - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Pożyczka hipoteczna ciekawą alternatywą


Pożyczka hipoteczna - produkt atrakcyjny dla klientów i dla banków - w najbliższym kwartale powinna być hitem na polskim rynku.

Ministerstwo Skarbu pozwoliło PGNiG inwestować w energetykę


Ministerstwo Skarbu dało zielone światło do utworzenia przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo spółki, która będzie inwestować w energetykę.

Dzięki sygnałom z USA sesja może zacząć się od wzrostów w poniedziałek


Taką kwotę wyliczył bank Goldman Sachs opierając się na wysokości zebranych przez nasz kraj rezerw walutowych - pisze Rzeczpospolita

Ponad 749,9 mln akcji pracowniczych PGNiG trafi do obrotu na GPW 1 lipca


Ponad 749,9 mln akcji pracowniczych Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa trafi do obrotu na giełdę 1 lipca, wynika z komunikatu spółki.

Banki inwestycyjne nie mają obowiązku działać w interesie klienta


Taka jest brutalna prawda o przepisach obowiązujących w Stanach Zjednoczonych. Jedynie licencjonowani doradcy inwestycyjni muszą brać pod uwagę dobro klienta.

znalezionych: 24075, strona 1 z 1605
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>